نمایندگی انحصاری Krauterhaus از کشور آلمان

تلفن : 02186072486

کپسول ویتامین C + زینک

کپسول ویتامین C  ، زینک

قوطی حاوی 60 عدد کپسول

قوطی حاوی  180عدد کپسول

میزان مصرف روزانه 1 الی 2 کپسول می باشد.

تولید و بسته بندی در شرکت Krauterhaus آلمان ، برای اولین بار در ایران

کپسول zink+ ، ویتامین C

(کپسول تقویت سیستم ایمنی بدن)

کپسول zink+ ، ویتامین C

محصول شرکت کراتر هاوس از کشور آلمان

تقویت سیستم ایمنی

موثر در سلامت پوست ، مو ، ناخن

موثر در تقویت سیستم رشد بدن

موثر در بهبود سریع زخم ها و سوختگی های سطحی

تقویت قوای جنسی

برای پیشگیری از سرما خوردگی و تسریع در روند درمان آن مصرف روزانه در فصل سرما توسط پزشکان متخصص توصیه شده است.

محصول ویتامین سی و زینک ، مکملی برای تقویت سیستم ایمنی بدن بوده و بدن انسان به آن نیاز دارد. این مکمل برای سلامتی انسان بسیار مفید و ضرروی است. هر کپسول ویتامین سی و زینک  حاوی 300 میلی گرم ویتامین C و 5 میلی گرم زینک می باشد .

کپسول ویتامین سی و زینک دارای خواص مختلفی می باشد که سلامتی بدن انسان را تامین می کند.

 خواص این کپسول شامل موارد زیر است :

تقویت سیستم ایمنی بدن

حفظ سلامت پوست و مو و استحکام ناخن

بهبود رشد ذهنی و جسمی در سنین رشد

تقویت قدرت باروری

خواص ویتامین C و تقویت سیستم ایمنی

از آنجائیکه اهمیت بالای سیستم ایمنی بدن و تقویت آن در هنگام ایجاد بیماری های واگیر و گسترش آن مشخص است ، انسان به منظور مقابله با عوامل بیماری زا به سیستم ایمنی یا دفاعی مجهز است.  سیستم ایمنی بدن یکی از پیچیده ترین سیستم های دفاعی بدن به شمار میرود از این رو تقویت و حفظ آن اهمیت زیادی دارد. بنابراین مصرف برخی مواد غذایی سالم و غنی و استفاده از ویتامین ها ، در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مهمی دارند. ویتامین C، باعث افزایش میزان تولید گلبول های سفید خون و پادتن می شود. به ویژه اینتر فرون که پادتن مخصوص پوشش دهنده سلول ها بوده و مانع از ورود ویروس به داخل سلول ها می شود. ویتامین ث باعث کاهش احتمال بیماری قلبی و عروقی شده و از بالا رفتن فشار خون جلوگیری می کند.

افرادی که در مصرف مواد غذایی روزانه خود ، از ویتامین C بیشتری استفاده  می کنند ، به میزان بسیار کمتری به بیماری های پروستات ، سرطان سینه و بیماری های روده مبتلا می شوند. ویتامین ث در انواع میوه ها و سبزی ها به وفور یافت می شود.

خواص ویتامین C و سلامت پوست ، مو و ناخن

خواص و نقش انواع ویتامین ها  ، در حفظ سلامتی و و طراوت بدن  ، کاملا مشخص است . اما تاثیر و معجزه برخی از ویتامین ها در سلامت ، زیبایی و تداوم آن بسیار بیشتر از بقیه می باشد. مواد مغذی که وارد بدن انسان می شوند ، همگی مسئول نگهداری و حفظ کلاژن هستند. کلاژن ماده ای است که باعث استحکام و حفظ پوست می شود. آنتی اکسیدان کلاژن دارای خاصیت کشسانی بوده و با تقویت جریان خون ، استحکام خاصی به پوست می بخشد.

برخی از ویتامین ها همانند ویتامین A و E ،  به صورت چربی در محلول بوده و بدن انسان قادر است که آن ها را ذخیره کند. اما ویتامین ث ماده ای محلول در آب بوده و به راحتی از بدن خارج شده و بدن قادر به ذخیره آن نیست. از همین رو استفاده روزانه از ویتامین C بسیار مهم و ضروری است . از جمله فواید مهم ویتامین ث در بدن :

 کمک به سلامت مو : یکی از مهم ترین و موثر ترین مواد غذایی در جهت رشد و تقویت موها می باشد.

تقویت ناخن : به صورت تقویت بافت پیوندی ، پوست و دیواره سلول های خونی به استحکام ناخن ها کمک کرده و همچنین مانع از ریشه ریشه شدن ناخن ها می شود.

تقویت پوست : یکی از دشمنان اصلی سلامت پوست ، اشعه فرابنفش نور خورشید است که سبب تخریب و آسیب رسانی به پوست می شود. عامل اصلی پیری پوست و پیری سلول ها ، تولید رادیکال های آزاد است. ویتامین ث به عنوان یک آنتی اکسیدان و خواص احیاء کننده در سلامت پوست بسیار موثر است. مصرف موضعی ویتامین C روی پوست ، باعث افزایش سطح پوستی این ویتامین شده و باعث خنثی کردن عوارض و اثرات اشعه فرابنفش بر روی پوست می شود.

نقش ویتامین C در بهبود رشد ذهنی و جسمی

تغذیه صحیح و مناسب علاوه بر تاثیرات مستقیم بر کارکرد فیزیکی بدن ، نقش مهمی نیز بر مغز و ذهن انسان دارد. کمبود مواد مغذی و ویتامین ها باعث اختلالات و بیماری هایی در فرد می شود ، مخصوصا در سنین رشد. کمبود این ویتامین ها هشدارهایی را به همراه دارد مانند : خستگی ، بی حوصلگی ، افسردگی ، افزایش ابتلا به بیماری های گوناگون ، کاهش مقاومت در مقابل بیماری ها ، کاهش توان یادگیری و طولانی شدن دوره نقاهت بیماری. کمبود ویتامین C باعث علائمی همچون خستگی بیش از حد ، رفتارهای عصبی و افسردگی می شود. به همین دلیل ویتامین C نقش بسیار موثری در بهبود رشد ذهنی و جسمی افراد مخصوصا در سنین رشد دارد.

ویتامین C و تقویت قدرت باروی

مصرف ویتامینC در محافظت در برابر آلودگی های محیطی مفید می باشد. مخصوصا آلاینده های شیمیایی که  باعث کاهش تعداد اسپرم می شود. ویتامین ث سبب ترمیم آسیب های وارد شده به DNA  شده و باعث کاهش چسبندگی اسپرم ها می شود. ویتامین C نقش مهمی در تقویت قدرت باروری دارد.

خواص زینک

روی یکی از عناصری است که پس از آهن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این عنصر حیاتی ، در فعالیت آنزیم های مربوط به سوخت و ساز ، کربوهیدرات ها و پروتئین ها دخالت داشته و نقش مهمی دارد. میزان مناسبی از روی باعث تاثیرات زیادی بر عملکرد سیستم ایمنی بدن ، تقویت قوه بینایی ، بویایی ، چشایی ، ترمیم زخم ها ، تقسیم سلولی و رشد و تکامل در دوران بارداری ، کودکی و بلوغ ... می شود. به طور کلی بدن انسان از زمان شروع رشد تا قبل از اتمام سنین رشد به میزان قابل توجهی به روی نیاز دارد.

کمبود روی نیز به دلیل اختلال در جذب ، افزایش دفع ، افزایش نیاز به روی بوده و سبب اختلالاتی نظیر : نازک شدن موی سر ، ترس از نور ، بدخوابی یا بی خوابی ، اختلالات عصبی ، اختلال در رشد و ریزش مو می شود.

خواص زینک و پوست ، مو و ناخن

مصرف روی برای بهبود زخم ها و سوختگی و همچنین سلامت پوست موثر است.  به عبارتی ، روی ، نوعی ترمیم کننده بافتی و پوستی به شمار می رود. همچنین در تقویت و استحکام ناخن ها و رشد مو و جلوگیری از ریزش مو مفید می باشد.

زینک و تقویت قدرت باروری

کمبود زینک به شدن باعث کاهش تعداد اسپرم شده و مکمل آن می تواند سبب بهبود عملکرد جنسی و بالا رفتن قدرت باروری شود.

زینک و تقویت سیستم ایمنی

زینک عنصری مهم و تاثیر گذار برای تقویت سلول های سیستم ایمنی بدن بوده و کمبود آن نیز بر توانایی سلول های سیستم ایمنی و عملکرد تاثیر مهمی دارد.

زینک و بهبود رشد ذهنی

 زینک عنصری ضروری در بهبود رشد ذهنی و جسمی با نقشی بیولوژیکی می باشد. کمبود زینک سبب اختلالات عمیقی در رشد ذهنی و جسمی می شود. تاخیر در بلوغ جنسی نیز از عوارض کمبود زینک است.

ویتامین زینک + ویتامین سی با فواید نام برده از بهترین محصولات در تقویت سیستم ایمنی ، حفظ سلامت پوست ، قدرت باروری ، افزایش رشد ذهنی و جسمی ، پیشگیری از سرماخوردگی... دارد.

ترکیبات :

ساکارز ، ژلاتین

 زینک سولفات مونوهیدرات ( 7/0 زینک )

 میکروکریستالین سلولز

 عامل پوشش شیشه ای : شلاک

 مکمل گلوکز گرفته شده از گندم

 نشاسته ی ذرت

 anti-caking agent

 استاریک منیزیم

 talc

 دوز پیشنهادی: روزانه یک کپسول همراه با مقدار کافی مایعات مصرف شود .

 

از نور مستقیم خورشید به دور باشد . در جای خشک نگهداری شود . بالای 25 درجه نگه داری نشود . مکمل های غذایی نباید به عنوان یک جایگزین برای رژیم غذایی متنوع و متعادل استفاده شوند و با یک سبک زندگی سالم نباید جایگزین شوند . از دسترس اطفال دور نگه داشته شود . از دز توصیه شده ی روزانه بیشتر مصرف نشود.

قیمت کپسول ویتامین ث و زینک مصوب سازمان غذا و دارو است.

 

Per daily dose

(=2 capsules)

Per 100 g

capsules

Per capsule

375

42 g

300 mg

Vitamin C

5 mg

Zinc

0,7 g

50

مقالات مرتبط

تلفن : 02186072486

 

فاکس :86072643

آدرس ایمیل : info@ateph.ir

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آویژه تجارت فارمد می  باشد.

 

صفحه توییتر آویژه
صفحه فیسبوک آویژه
کانال تلگرام آویژه
صفحه اینستاگرام آویژه