موبایل ( مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه سودمند و پارسینا به سراسر کشور 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 09012589134

 نمایندگی انحصاری Krauterhaus از کشور آلمان

تلفن مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه به سراسر کشور : 02186072181 - 02186072170 - 02186072193

هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید چیست ؟

اسید هیالورونیک یک رطوبت ساز طبیعی است ماده ای است که آب را جذب می کند و معمولا برای حفظ پوست مرطوب و هیدراته استفاده می شود .به عنوان دیگر رطوبت ساز های طبیعی می توان به الوئه ورا و عسل اشاره کرد . اسید هیالورونیک مولکول روان کننده بدن است و به طور طبیعی و فراوان در انسان و حیوانات وجود دارد . هیالورونیک اسید را در مفاصل و بافت همبند  و حتی در چشمان خود پیدا میکنید، جایی که آن را به عنوان یک عامل روان کننده و کمکی میدانند .

اسید هیالورونیک ماده ای است که به طور طبیعی در بدن انسان موجود است. هیالورونیک اسید باغلظت بسیار در چشم ها و مفاصل یافت می شود. اسید هیالورونیک به عنوان دارو ، مورد استفاده قرار می گیرد .

 هیالورونیک اسید در آزمایشگاه قابل استخراج می باشد .

 

مردم هیالورونیک اسید را برای درمان اختلالات مختلف مفصلی ، از جمله استئوآرتریت ، مورد استفاده قرار میدهند . هیالورونیک اسید می تواند از طریق مکمل و قرص هیالورونیک اسید  یا توسط  متخصص مفاصل و استخوان به مفصل آسیب دیده تزریق شود.

 

FDA آمریکا استفاده از هیالورونیک اسید در جراحی های خاص چشم، از جمله حذف کاتاراکت، پیوند قرنیه ، تعمیر شبکیه جدا شده و سایر آسیب های چشم را ، برای درمان تایید کرده است. در طی این روش هیالورونیک اسید به داخل چشم تزریق می شود تا جایگزین مایعات طبیعی شود.

 

هیالورونیک اسید نیز به عنوان یک پرکننده لب در جراحی پلاستیک استفاده می شود .

 

بعضی افراد از سرم اسید هیالورونیک برای مرطوب کردن پوست ، بهبود زخم ، بهبود سوختگی و بهبود عارضه های پوستی استفاده میکنند . همچنین هیالورونیک اسید خوراکی در قالب قرص و کپسول نیز در بازار های جهان موجود میباشد که مصرف آن مانند سرم هیالورونیک اسید برای مرطوب نگه داشتن ، رفع چین و چروک پوست ، شادابی و طراوت پوست بسیار موثر میباشد .

 

 

همچنین مردم علاقه زیادی به استفاده از هیالورونیک اسید برای جلوگیری از اثرات پیری دارند . در واقع، هیالورونیک اسید به عنوان "سرچشمه جوانی" شهرت یافته است.

 

هیالورونیک اسید موثر برای:

تاثیر هیالورونیک اسید بر آب مروارید ، تزریق اسید هیالورونیک به چشم در جراحی آب مروارید توسط جراح چشم استفاده می شود .

تاثیر هیالورونیک اسید بر زخم در دهان ، اسید هیالورونیک برای درمان زخم های دهان در زمان تماس با پوست به عنوان یک ژل ترمیم کننده موثر است.

 

هیالورونیک اسید موثر برای کاهش و جلوگیری از پیری پوست ، برخی تحقیقات نشان می دهد که تزریق یک محصول خاص اسید هیالورونیک (Juvéderm Ultra Plus ، Allergan) به خطوط لبخند، خطوط را تا یک سال کاهش می دهد .

تاثیر هیالورونیک اسید بر بیماری استئوآرتریت ، اسید هیالورونیک برای سفتی و درد مفصل توسط فوق تخصص به مفاصل تزریق میشود . علیرغم تأیید FDA آمریکا برای درمان استئوآرتریت با تزریق، نتایج متفاوت است. بعضی  افراد گزارش کرده اند با مصرف هیالورونیک اسید ، سختی مفصل بهبود یافته و درد مفاصل کاهش یافته است ، اما همیشه  کارساز نبوده . این که استفاده طولانی مدت از هیالورونیک اسید باعث کاهش آسیب مفصلی میشود ناشناخته است .

 

تاثیر هیالورونیک اسید بر خشکی چشم ، تحقیقات اولیه نشان می دهد که استفاده از یک قطره چشم مخصوص اسید هیالورونیک (هیالستیل) ممکن است خشکی چشم را از بین ببرد.

تاثیر هیالورونیک اسید بر آسیب دیدگی چشم ، برخی از تحقیقات نشان می دهد که تزریق اسید هیالورونیک به چشم برای درمان رتینای جدا شده یا سایر آسیب های چش موثر است .

تاثیر هیالورونیک اسید بر زخم و سوختگی پوست ، تحقیقات اولیه نشان می دهد که استفاده از هیالورونیک اسید برای درمان سوختگی و زخم های پوست مفید است .

 

هیالورونیک اسید چگونه کار می کند ؟

در لوازم آرایشی اسید هیالورونیک عمدتا برای حفظ هیدراته پوست استفاده می شود .

 

مزایای استفاده از هیالورونیک اسید

فرمول های مختلف حاوی اسید هیالورونیک می توانند پوست را جوان تر نگاه دارند . پوست هیدراته در واقع، پوست سالم است .

 

خطر و هشدارها در مورد هیالورونیک اسید

همانطور که ذکر شد ، اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن انسان موجود است . در بعضی موارد به ویژه هنگامی که به وسیله تزریق برای تمیز کردن و از بین بردن چین و چروک ممکن است برخی اقدامات برای احتیاط انجام شود .

 

چرا هیالورونیک اسید برای پوست مهم است؟

هیالورونیک اسید دارای بیشترین توانایی برای حفظ رطوبت: نزدیک به 1000 برابر وزن هیالورونیک در آب ، به طور خالص . البته  بسته به سن ، پوست توانایی طبیعی خود را برای حفظ رطوبت از دست می دهد . برای درک بهتر اهمیت هیلاورونیک اسید بهتر است بدانید استفاده از اسید هیالورونیک به روش معمول می تواند از سقوط عمومی و پیری پوست که همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد، مبارزه  جلو گیری کند .

 

تزریق هیالورونیک اسید چطور است ؟

تزریق کلاژن از سالهای گذشته خوب نبود است: نیاز به آزمایشهای آلرژیک دارد و مدت زیادی اثر نمیکند .

 

آیا محصولات موضعی هیالورونیک اسید پیشنهاد می شود ؟

بدیهی است Glossier  دارای چهار پایه و چند اشاره ذکر شده است. ما آنها را به دو دلیل به سرم محدود کرده ایم. این بهترین راه برای دریافت مولکول ها در داخل پوست است. و در مرحله دوم، این بدان معنی است که محصولات به سادگی ساده تر می شوند.

مشاوره و فروش : 02186072181 - 02186072170 - 02186072193

 

موبایل ( پاسخگو سریع مشاوره و فروش 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0

9012589134

فاکس : 86072643

آدرس ایمیل : info@ateph.ir

آدرس : تهران ، خیابان میرزای شیرازی ، خیابان فریدون نژادکی پلاک 32

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آویژه تجارت فارمد می  باشد.

طراحی و پشتیبانی توسط گروه فنی مهندسی همگام

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

صفحه توییتر آویژه
صفحه فیسبوک آویژه
کانال تلگرام آویژه
صفحه اینستاگرام آویژه

موبایل ( مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه سودمند و پارسینا به سراسر کشور 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0

گلوکومانان ، شربت کاهش وزن ، Glucomannan ، قرص کاهش وزن ، قرص لاغری ، شربت لاغری ، شربت کاهش اشتها
کپسول های هیالورونیک اسید
کپسول ویتامین C  ، زینک
کپسول تقویت کننده ی چشم

موبایل ( پاسخگو سریع مشاوره و فروش 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0