موبایل ( مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه سودمند و پارسینا به سراسر کشور 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 09012589134

 نمایندگی انحصاری Krauterhaus از کشور آلمان

تلفن مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه به سراسر کشور : 02186072181 - 02186072170 - 02186072193

کپسول ویتامین C  ، زینک کپسول های هیالورونیک اسید کپسول تقویت کننده ی چشم گلوکومانان ، شربت کاهش وزن ، Glucomannan ، قرص کاهش وزن ، قرص لاغری ، شربت لاغری ، شربت کاهش اشتها

هیالورونیک اسید و اثراتش بر پوست

 

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در پوست است که دارای ظرفیت خیره کننده برای جذب و حفظ مقدار زیادی رطوبت است.

 

 

مزایای هیالورونیک اسید بر پوست

 

همانطور که با بالاتر رفتن سن ، پوست ما توانایی حفظ رطوبت را از دست می دهد ، استحکام ، قابلیت انعطاف پذیری از بین میرود و پوست سست میشود. اسید هیالورونیک برای لایه های زیرین پوست رطوبت ایجاد میکند که برای داشتن پوست جوان و پوستی سالم رطوبت بسیار ضروری است.

 

در عین حال، لایه های بیرونی پوست را احیاء می کند به طوری که به نظر می رسند نرمتر و درخشان تر شده و فورا ظاهر خطوط و چین و چروک ها را بهبود می بخشد.

هیالورونات سدیم چیست؟

 

هیالورونات سدیم از اسید هیالورونیک مشتق شده است و دارای مزایای مشابه هیالورونیک اسید است اما از اسید هیالورونیک آسانتر جذب بدن می شود. این بدان معنی نیست هیالورونات سدیم از اسید هیالورونیک بهتر است. در واقع، اگر یک محصول حاوی هم هیالورونات سدیم و هم هیالورونیک اسید باشد، عالی است، بنابراین پوست شما می تواند به خوبی به سمت سلامتی و حفظ سلامتی پیش رود .

 

چندین نوع تونر، مرطوب کننده، ماسک و سرم حاوی اسید هیالورونیک و هیالورونات سدیم در بازار وجود دارد.

محصولات مراقبت از پوست دیگر

 

در دنیای مراقبت از پوست، مواد مرسوم، پیشرفته و پیشرفته می آیند و در وهله اول پس از مصرف اثراتشان را نشان نمیدهند. اسید هیالورونیک از این مدل محصولات نیست. کاملا برعکس، این هیالورونیک اسید از مواد فوق العاده مفید است. خواص آرام بخش، آبرسانی، و آنتی اکسیدان برای انواع مختلف پوست، حتی برای پوست مبتلا به اگزما نیز مناسب است.

 

به سادگی، اسید هیالورونیک دارای خواص ضد پیری قوی است و همچنین یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده برای جلوگیری ازهیدراته شدن پوست است ، حتی برای پوست های چرب و حساس هیالورونیک اسید مفید است.

چگونه اسید هیالورونیک به پوست سود میرساند؟

 

اسید هیالورونیک یک گلیکواسامینوگلیکان است، یک ماده حیاتی است که پوست را جوان میکند. اسید هیالورونیک به عنوان گلیکواسامینوگلیکان در پوست، به منظور حفظ مشخصات پوست سالم ، جوان  و شاداب عمل میکند. همچنین دارای ظرفیت خیره کننده برای جذب و نگهداری مقدار زیادی رطوبت است.

 

یک گرم (0.03 اونس) اسید هیالورونیک می تواند تا شش لیتر آب نگه دارد. اسید هیالورونیک می تواند به پوست آبرسانی کند بدون پوسته پوسته شدن پوست و دادن بیش از حد آب به پوست . آب بیش از حد نیاز برای پوست مشکل ساز است، زیرا باعث می شود که مواد اصلی حاوی سطوح پوستی نابود شوند و پوست از بین میرود.

 

خصوصیات رطوبت اسید هیالورونیک در هنگام پیری پوست، بسیار مهم است. یکی از ویژگی های پوست جوان، توانایی آن در حفظ آب و حفظ مقدار متعادل رطوبت است. همانطور که سن افزایش میابد ، پوست ما توانایی حفظ این رطوبت حیاتی و پراکنده را نیز از دست می دهد. نتیجه از دست دادن استحکام ، قابلیت انعطاف پذیری و ظاهر مریض است.

 

اسید هیالورونیک می تواند ظرفیت نگهداری رطوبت را فراتر از هر چیز دیگری افزایش دهد و در عین حال لایه های بیرونی پوست را احیا کند، به طوری که آنها به نظر می رسند  نرم ترو نرم تر میشوند و به خصوص، هیدراته شدن پوست را کند میکند. هیالورونیک اسید فورا ظاهر خطوط و چین و چروک را بهبود می بخشد.

مشاوره و فروش : 02186072181 - 02186072170 - 02186072193

 

موبایل ( پاسخگو سریع مشاوره و فروش 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0

9012589134

فاکس : 86072643

آدرس ایمیل : info@ateph.ir

آدرس : تهران ، خیابان میرزای شیرازی ، خیابان فریدون نژادکی پلاک 32

 

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آویژه تجارت فارمد می  باشد.

طراحی و پشتیبانی توسط گروه فنی مهندسی همگام

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

صفحه توییتر آویژه
صفحه فیسبوک آویژه
کانال تلگرام آویژه
صفحه اینستاگرام آویژه

موبایل ( مشاوره و فروش مستقیم از داروخانه سودمند و پارسینا به سراسر کشور 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0

کپسول تقویت کننده ی چشم گلوکومانان ، شربت کاهش وزن ، Glucomannan ، قرص کاهش وزن ، قرص لاغری ، شربت لاغری ، شربت کاهش اشتها
کپسول های هیالورونیک اسید کپسول ویتامین C  ، زینک

موبایل ( پاسخگو سریع مشاوره و فروش 9 صبح الی 11 شب حتی ایام تعطیل ) : 0